| Popis | 24 kV | ||||||||
| Jmenovité napětí soustavy: kV | 24 | ||||||||
| Maximální napětí systému: kV | 27 | ||||||||
| Hodnocení systémové chyby: kA | 20 | ||||||||
| Třída izolace: 1,2 / 50 μs; Odolné napětí bleskového impulsu: kV | 125 | ||||||||
| Třída izolace: 1,2 / 50 μs; Odolné napětí bleskového impulsu: kV | 145 | ||||||||
| Frekvence napájení (1 minuta výdrž, vlhké podmínky): kV | 50 | ||||||||
| Frekvence napájení se stálou-vlnou (1 minuta výdrž, vlhké podmínky): kV | 50 | ||||||||
| Plazivá vzdálenost | Maximální systémové napětí je 31 mm/kV | ||||||||
| Konfigurace neutrálního uzemnění | Účinně uzemněno | ||||||||
| Počet fází | Třífázový- | |||||||||
| Jmenovitý normální proud | 1250A | |||||||||
| Mechanická odolnost | třída M2 | |||||||||
| Elektrická odolnost | Úroveň E3 | |||||||||
| Jmenovitý zkratový-výkon: kA | ||||||||||
| Jmenovitý zkratový-proud (špičková hodnota) | 50 | |||||||||
| Krátkodobý-výdržový proud (1 s) | 40 | |||||||||
| Nominální zkratový-proud (špičková hodnota) | 50 | |||||||||
| Stupeň izolace | ||||||||||
| Jmenovité elektrické impulsní výdržné napětí | 125kV pk | |||||||||
| Zkouška jmenovitého krátkodobého-časového výkonu-frekvenčního výdržného napětí (mokré podmínky, 1 minuta) | 50 kV | |||||||||
| Vzdálenost dotvarování izolantu | 31 mm/KV | |||||||||
| LBS design | |||||||||||
| Izolační médium | SF6 | ||||||||||
| Operační sál | LBS by mělo být vybaveno vlastním- obsahoval SF₆ oddíly pro každý stupeň, včetně ovládacího mechanismu. |
||||||||||
| Sekundární pozastavení | SF6 | ||||||||||
| Ovládací mechanismus | Tyto tři póly by měly být ovládány současně pomocí pružinového mechanismu. | ||||||||||
| Přístroje/senzory | |||||||||||
| Proudový transformátor/senzor | Nakonfigurujte CT pro každý stupeň, který chcete měřit stupeň proudu a aktivujte ochranu systém. |
||||||||||
| Napěťový transformátor/senzor | Modul snímače napětí/napětí pro každou fázi se používá k měření napětí; a aktivovaná schémata ochrany zahrnují nastavení přepětí a podpětí. |
||||||||||
| Přesnost | Proud: ±0,5 %; Napětí: ±0. 1% | ||||||||||
| Měření otevřených/zavřených/zamčených a vypínacích stavů | |||||||||||
| Vypínací mechanismus | Vypnutí musí být zahájeno v souladu s níže uvedeným schématem ochrany. | ||||||||||
| Řešení pro automatické přepínání | Nejméně čtyři spínací cykly O–Co–Co–CO; podle IEC 62271 lze mrtvou dobu zvolit nezávisle. | ||||||||||
| Ruční zamknutí/odemknutí | Funkce ručního zamykání/odemykání je realizována prostřednictvím jaterního mechanismu ovládaného pozemní ovládací pákou; tento mechanismus funguje v uzamčené poloze. Při nastavování by měly být všechny operace zakázány a mělo by být povoleno LBS. Ze země by měly být uzamčené a odemčené polohy jasně viditelné. |
||||||||||
| Plán ochrany | |||||||||||
| Frekvenční ochrana | Zařízení musí poskytovat ochranu proti pře-a pod-frekvence v rozsahu ±5 Hz nad nebo pod systémovou frekvencí, s velikostí kroku 0,1 Hz. Zařízení musí také obsahují funkci automatického zavírání, která umožňuje{0}}znovu zapojení po frekvenci se vrátí do normálu po vypínání způsobeném nad-frekvencí nebo pod-frekvenčními podmínkami. |
||||||||||
| Napěťová ochrana | Zařízení musí poskytovat nastavené hodnoty vypnutí při přepětí/podpětí v krocích po 1 % jmenovité hodnoty systémové napětí, použitelné pro rozsahy 100 %–150 % (přepětí) a 50 %–100 % (podpětí). |
||||||||||
| Provozní charakteristiky nadproudu a zemního spojení | Podle IEC 60255 mezi ně patří okamžitá inverze, standardní inverze, -nestandardní inverze a extrémní inverze. | ||||||||||
| Rozsah žádané hodnoty nadproudu | 25 %–150 % jmenovitého proudu Minimální rozlišení je 1A. |
||||||||||
| Rozsah detekce zemního spojení | V rozsahu od 5 % do 50 % jmenovitého proudu s minimálním rozlišením 1 A. | ||||||||||
| Rozsah nastavení citlivosti pro zemní spojení | Rozsah jmenovitého proudu proudového transformátoru je 0,5 % až 8 % jmenovitého proudu s minimálním rozlišením 0,5 A. | ||||||||||
| Konfigurace ochrany | Musí být k dispozici zařízení pro integraci profilů konfigurace ochrany. | ||||||||||
| Cold Load Collection (CL-PU) | Funkce Cold Load Collection (CLPU) je navržena tak, aby zabránila vypnutí řídicího systému způsobenému krátkodobé{0}}výrazy proudu způsobené ztrátou běžné diverzity zátěže. Patří sem i nachlazení dobu načítání a uživatelem-definované parametry. |
||||||||||
| Ochrana proti přepětí | Zařízení, které využívá nastavení doby nadproudové ochrany a faktor potlačení přepětí nakonfigurovaný uživatelem. | ||||||||||
| Uzamčení vysokým-proudem | Když stav nepřetržitého proudu překročí uživatelem-definovaný práh uzamčení vysokého proudu, LBS může přímo provést uzamčení LBS. Za těchto podmínek LBS znovu-neuzavře a musí poskytovat indikaci a signál. |
||||||||||
| Rozsah nastavení mrtvé zóny | 0,5 až 120 sekund. | ||||||||||
| Resetovat rozsah nastavení času | 5 sekund až 180 sekund | ||||||||||
| termín služby | |||||||||||
| 1 | Nadmořská výška (nad hladinou moře) | 1800m | |||||||||
| 2 | Maximální venkovní teplota | 50 stupňů | |||||||||
| 3 | Minimální venkovní teplota | -20 stupňů | |||||||||
| 4 | Maximální měsíční primární provozní teplota | 35 stupňů | |||||||||
| 5 | Roční průměrná teplota | 25 stupňů | |||||||||
| 6 | Maximální relativní vlhkost | až 96 % | |||||||||
| 7 | Isolární úroveň | 180 bouřkových dní za rok | |||||||||
| 8 | Maximální frekvence úderů blesku | Dvakrát na kilometr každý rok. Celkem: 32krát | |||||||||
| 9 | Maximální rychlost větru | 100 km/h | |||||||||
| 10 | Maximální sluneční záření Izolační vrstva na půdorysu |
1035W/m2 | |||||||||
| 11 | Maximální teplota půdy (v hloubce 1 metr) | 30 stupňů | |||||||||
| 12 | Maximální teplotní odolnost půdy | 2 stupně m/W | |||||||||
| 13 | Maximální elektrický odpor půdy | 2000 Qm | |||||||||
| 14 | Seismické zóny (upravená Mecalliho stupnice) | Zóna 8 | |||||||||
| 15 | Seismický koeficient | 0.15 | |||||||||
| 16 | Atmosférický typ | Námořní | |||||||||
| 17 | Látka znečišťující ovzduší | Písek, prach, sůl | |||||||||
|
18 |
Znečišťovat | Podle IEC 60815 znečištění designu- třída iontů musí být "těžká" (třída znečištění II). |
|||||||||
| Technická časová osa | |||||||||||
| Technická data Plán postupu pro hlavní jednotku odpínače zátěže (jistič) | |||||||||||
| S/N | Funkce | Popis | Dokumentace uchazečů | ||||||||
| 1 | Typ | Typ sloupce-venkovní SF₆ jistič |
|||||||||
| 2 | Mezinárodní standard | IEC 62271-103 KEMA | |||||||||
| 3 | Země původu | Specifikace | |||||||||
| 4 | Výrobce | Specifikace | |||||||||
| 5 | Výroba | Specifikace | |||||||||
| 6 | Jmenovitá frekvence (Hz) | 50 | |||||||||
| 7 | Jmenovitý proud (A) | 630 | |||||||||
| 8 | Jmenovité napětí (kV) | 24 | |||||||||
| 9 | Jmenovité napětí (KV) | 27 | |||||||||
| 10 | Úroveň poruchy systému (kA) | 20 | |||||||||
| 11 | Průběžný proud (A) | 630 | |||||||||
| 12 | Zkratová-vypínací kapacita (kA) | 20 | |||||||||
| 13 | Špičkový zkratový-proud poruchy (kA) | 50 | |||||||||
| 14 | Jmenovitá doba krátkého{0}okruhu (sekundy) | 4 | |||||||||
| 15 | Symetrické (rms) (kA) | 20 | |||||||||
| 16 | Asymetrické (RMS) (kA) | 20 | |||||||||
| 17 | Doba zavření/otevření (v sekundách) | <0.7 | |||||||||
| 18 | Mechanický provoz (ověření) (č.) | 10000 | |||||||||
| 19 | Elektrická odolnost (zaručena) | 10000 | |||||||||
| 20 | Materiály nádrže | Nerez | |||||||||
| 21 | Tloušťka (mm) | Větší nebo rovno 3 | |||||||||
| 22 | Pigment | Šedá RAL 7035 | |||||||||
| 23 | Typy svařování nádrží | TIG svar | |||||||||
| 24 | Tlak při roztržení nádrže (kgf/cm²) | 4–6 | |||||||||
| 25 | Hodnocení IP krytu (minimum) | IP67 | |||||||||
| 26 | Referenční výrobní normy | IEC 62271-103 | |||||||||
| 27 | Materiál/Barva | Specifikace | |||||||||
| 28 | Maximální povrchová vzdálenost systémového napětí (mm) | Větší nebo rovné 31 kV | |||||||||
| 29 | Výkon-frekvence výdržné napětí (1 minuta) (kV) | 50 | |||||||||
| 30 | Odolné napětí bleskového impulsu (kV) | 125 | |||||||||
| 31 | Typ terminálu | NEMA | |||||||||
| 32 | Oddíl izolace a jističe | SF6 | |||||||||
| 33 | SF₆ Ventilová místnost | Celoživotní těsnění | |||||||||
| 34 | Oblouk-hasící médium | SF6 | |||||||||
| 35 | Izolační médium | SF6 | |||||||||
| 36 | Podle normy IEC 62271: Utěsněné tlakové systémy | Povinné | |||||||||
| 37 | Pomocí mechanického ovládacího zařízení lze páku snadno ovládat ze země. | Ano | |||||||||
| 38 | Manuální ovládání zahrnuje trubkovou spojovací tyč vyrobenou z horkého-dipu pozinkovaná ocel; tato trubková spojovací tyč je připojena k an nezávislý ovladač a je vybaven rukojetí pro ruční ovládání ovládání ze spodní části tyče. (Ano/Ne) |
Ano | |||||||||
| 39 | Součástí tohoto připojení je trubka, kterou lze snadno nastavit na libovolnou výšku tyče. | Ano | |||||||||
| 40 | Všechny ocelové součásti ovládacího mechanismu musí být žárově-pozinkovány. | Ano | |||||||||
| 41 | Nastavte polohu "Otevřeno" a zajistěte spínač v otevřené poloze. (Ano/Ne) | Ano | |||||||||
| 42 | Poloha "Vypnuto": Spínač je zablokován ve vypnuté poloze. (Ano/Ne) | Ano | |||||||||
| 43 | Manuální ovládací síla (Newtony) | <200 | |||||||||
| 44 | Je páka oddělena od ramena páky a ovládací rukojeti (Ano/Ne)? | Ano | |||||||||
| 45 | Zda výrobce LBS vyrábí mechanismus (Ano/Ne) | Ano | |||||||||
| 46 | Fázový rozdíl (mm) | 380 | |||||||||
| 47 | Výtlak země (mm) | 330 | |||||||||
| 48 | Jmenovité napětí svodiče (KV) | 36 | |||||||||
| 49 | Napětí vysokofrekvenčního rušení (uV) | Specifikace | |||||||||
| Poznámka: Pro každý typ jističe prosím vyplňte časový rozvrh. | |||||||||||
| 2.1 Vstupní a výstupní fázový proudový vstup | |||||||||||
| Množství: 3 Jmenovitý proud:5A,Rozsah měření:20× V; Přesnost přístroje: větší nebo rovna 0,1 × V ±1%In;Frekvence měření: 50 krát za hodinu Tepelně-odolné: Průběžně 2*In 10 Druhých 10*In 1 sekunda 40*in Load @In Menší nebo rovno 0,2 VA (fázový prvek 5A) |
|||||||||||
| Citlivý proudový vstup | |||||||||||
| Množství 1 Jmenovitý proud: 5A Rozsah měření: 2 × jmenovitý proud; Inst- přesnost rumentace: větší nebo rovna 0,1 × jmenovitý proud; ± 1 % jmenovitého proudu; Frekvence: 50/60 Hz Tepelná odolnost: Nepřetržitý 2*In 10 sekund 10*In 1 sekunda 40*in Load @In Menší nebo rovno 0,02 VA (1ampérová uzemněná součást) |
|||||||||||
| Vstup napětí | |||||||||||
| Množství: 1 PT napětí Jmenovitá hodnota: 40,120 Vrms Provozní rozsah: 0–200 Vrms; Inst- přesnost rumentace: větší nebo rovna 0,8×Vn ±1% Vn; Zátěž @ 110 V, 0,06 VA Výdržné napětí: 240 Vrms |
|||||||||||
| Pomocné napájení | |||||||||||
| DC napětí: 220V Rozsah napětí: 165–365 V Střídavé napětí: 220 VAC, 50 Hz Provozní rozsah: 165–265 Vrms, AC 50/ 60 Hz, ±5 %; Spotřeba energie menší nebo rovna 10 W |
|||||||||||
| Binární vstup | |||||||||||
| č.7 Provozní napětí: 24 V DC; maximální provozní DC proud: 2 mA |
|||||||||||
| Binární výstup | |||||||||||
| číslo 2 Provozní napětí: 220V DC |
|||||||||||
| Provozní režim: Uživatelé si mohou vybrat mezi automatickým{0}}resetováním nebo ručním resetem/elektrickým resetem nebo pulzním{1}}obsluhou; doba provozu se měří od okamžiku připojení napájení (<20 ms input). | |||||||||||
| 2.2 Konstrukce jednotky | |||||||||||
| Kontrolka 16,4řádkový znakový displej 10, LED uživatelské rozhraní 11, navigační klávesy Hmotnost: 18 kg |
|||||||||||
| 2.3 sériové rozhraní | |||||||||||
| Komunikační porty: RS485, RS232, RJ45, USB, HDMI Protokoly: IEC 60870-5- 101; IEC 60870-5- 104; DNP3.0, MODBUS RTU, FTU |
|||||||||||
| 2.4 ukládání dat | |||||||||||
| Počet událostí: 150, 100 | |||||||||||
| 2,5 mechanická zkouška Vibrace (sinusovka) - IEC 60255-21- 1 Třída I |
|||||||||||
| Typ: Vibrace | Pevnost v tlaku | 0-třída, 1,5 g, 1,0 g | Změnit Menší nebo rovno 5 % Méně než nebo rovno 5 % |
||||||||
| Náraz a kolize – IEC 60255-21-2 Třída 1 | |||||||||||
| Typ | Pořadí | Rozdíl | |||||||||
| Impulzní odezva | 0,5 gn, 11 ms | Menší nebo rovno 5 % | |||||||||
| Odolnost proti nárazu | 15 gn, 11 ms | Menší nebo rovno 5 % | |||||||||
| Nárazový test | 10 gn, 16 ms | Menší nebo rovno 5 % | |||||||||
| Náraz a kolize – IEC 60255-21-3 Třída I | |||||||||||
| X-Model Plane-3, jmenovitá úroveň napětí. Posun pod dělicí frekvencí (8–9 Hz) je 1 g n.Seismická odezva a posunutí roviny menší nebo rovné 5 % Y-: 1,5 mm, pod dělicí frekvencí (8-9 Hz) Větší nebo rovno 0,5 gn |
|||||||||||
| Mechanická klasifikace | |||||||||||
| Durability>10⁶ cyklů | |||||||||||
| 2.6 Elektrické testování Izolace – IEC 60255-5 |
|||||||||||
| Úroveň typu Mezi jakoukoli svorku a kostru musí být přivedeno napětí 2,0 kV AC RMS po dobu 1 minuta mezi normálně otevřenými kontakty; navíc střídavým napětím 2,0 kV RMS se aplikuje po dobu 1 minuty. |
|||||||||||
| Vysokofrekvenční rušení - IEC 60255-22- 1 Třída III | |||||||||||
| Typ Standardní (Vertikální) Režim Sériový (Horizontální) Režim |
Pořadí 2,5 kV 1,0 kV |
Přeměna Menší nebo rovno 5 % Menší nebo rovno 5 % |
|||||||||
| Vysokofrekvenční rušení - IEC 60255-22-2 Třída IV | |||||||||||
| Typ | Pořadí | Rozdíl- rence |
|||||||||
| Kontaktní výboj | 8,0 kV | Menší nebo rovno 5 % | |||||||||
| Fast Transient-IEC 60255-22-4 Class A (2002) | |||||||||||
| Typ | Pořadí | Rozdíl- rence |
|||||||||
| 5/50 ns, opakovací frekvence 2,5 kHz | 4 kV | Menší nebo rovno 5 % | |||||||||
| Anti-rušení – IEC 60255-22-5 | |||||||||||
| Typ | Pořadí | Rozdíl | |||||||||
| Analogový vstup: Země zem spojení |
4,0 kV | Menší nebo rovno 10 % | |||||||||
| Případová studie: Aux Power & I/O: Line to Earth | 2,0 kV | Menší nebo rovno 10 % | |||||||||
| Komunikační port RS485: Linka-k-zemi | 1,0 kV | Žádná ztráta dat | |||||||||
| Analogový vstup- ut: řádek-by- Čára |
1,0 kV | Menší nebo rovno 10 % | |||||||||
| Případová studie: Aux Power & I/O: Line-to{1}}Line | 1,0 kV* | Menší nebo rovno 10 % | |||||||||
Populární Tagy: Jistič 24kv na sloupu lbs sf6, Čína Výrobci, dodavatelé, továrna jističů 24kv na sloup lbs sf6





